CHP İZMİR SORUYOR... #128MilyarDolarNerede - İL VE İLÇE BİNALARINA PANKARTLAR ASILDI  
14.04.2021
848
Yazı Boyutu: A- A+

YÜCEL, YOKSULLUK, İŞSİZLİK ORTADA 128 MİLYAR DOLAR NEREDE?

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının rezervlerinin eksiye düşmesi sonrası, Cumhuriyet Halk Partisinin sürekli olarak AKP iktidarına sorduğu ve bugüne kadar cevabı verilemeyen 128 Milyar Dolar rezervin nereye ve kimlere harcandığı ile ilgili soruyu, bu kez de CHP İzmir İl Başkanlığı sordu.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in sosyal medyadan paylaştığı ve CHP İzmir il başkanlığı binasında asılı pankartın resminin de yer aldığı mesajı kısa zamanda çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşıldı.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel paylaştığı mesajda "İzmir’den soruyoruz! Yoksulluk ortada, işsizlik ortada, salgınla mücadelede başarısızlık ortada, yaşanan krizler ortada, peki #128MilyarDolarNerede" sözlerine yer verdi.

CHP İzmir İl Başkanlığı binasına asılan pankart, CHP İzmir İlçe Başkanlıkları tarafından da ilçe binalarına asılarak, AKP iktidarının üstünü kapatmaya çalıştığı ve 128 Milyar doların nereye harcandığı ile ilgili sorulara cevap veremediği konu hakkında, yeniden gündem oluşturulacak.

CHPnet

SİTELERİ